Сходи під обшивку

Каркас сходів під обшивку доцільно проектувати з урахуванням того, що під сходами можна зробити додаткове приміщення: шафу, комору, технічну підсобку, місце для бойлера та пральної машинки.

Металеві сходи під обшивку на другий поверх мають великий плюс – це її вага. Він у середньому становить 250 кілограмів. Це дозволяє монтувати сходи на дерев’яні перекриття в будинку, котеджі або заміському будинку, не переживаючи, що балки просядуть з часом. Обшити бічну та нижню частину сходів, можна гіпсокартонним, дерев’яною вагонкою, листом ДСП. Наступний монтаж поручнів кріпиться на дерево. На сходи під обшивку наноситься лише ґрунт без подальшого нанесення фарби.

Даний тип сходів можна обшивати улюбленим типом дерева, запас міцності дозволяє вільно бігати кільком людям одночасно, або піднімати важкий вантаж. Мінімальний метал для цього типу сходів це труба 100*50*3 мм і куточок 40*40*3 мм.

Наша компанія K20 допоможе розібратися у всіх нюансах, а також підбере для Вас оптимальний варіант сходів, які впишеться у ваш інтер’єр. 

Сходи під обшивку є самими часто актуальною. На це є ряд причин.

Перша це дефіцит простору в заміських будинках і двох’ярусних квартирах, тан-хаусах. При обмеженому просторі необхідно максимально компактною встановити виріб.
Простір під сходами можна використати для зберігання різних речей побуту, такі як пилосос, сезонні речі, велосипед, полиці для зберігання інструменту, та інше.

Часто простір під сходами використовують для бойлера, пральної машинки.

На фірмі k20.net.ua ми підберемо усе необхідне для Ваших сходів. Матеріали, які використовуємо для сходів це профільна труба 100*50*3 мм, куточок 40*40*3 мм. і тд. Матеріал береться із запасом міцності. Але ціна між економією і матеріалом міцним невелика.

Усі ці нюанси ми надаємо замовникові перед початком роботи, консультації, розрахунок представляємо.

Лестница под обшивку

Безкоштовна консультація

            

  Фото приклади робіт сходів під обшивку :

  Замовити безкоштовні виміри

             

   ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

   Вкажіть свій номер телефону і ми зв’яжемося з вами!